Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vybavení bydlení:
Na dno by měli přijít noviny pro vaše lehčí čištění ale je to jenom na vás. Nebo můžete místo novin nasypat přímo piliny. Podestýlka se mění podle potřeby, většinou jednou za týden. Také záleží na tom kolik máte myší. K pití se používají napáječky jak z umělé hmoty tak ze skla. Ze skla jsou, ale výhodnější, vidíte aspoň jestli je voda špinavá či ne. Voda by se jim měla dávat každý den a to pitná jako pijeme my lidé a ne odstátá např. ze sudu. Také záleží na tom kolik vody se do napáječky vejde a kolik myší z ní pije. A jestli se bojíte, že se nenaučí z napáječky pít tak to se vůbec nebojte. Také jsme se z počátku báli, ale myši si vždy najdou zdroj vody a rychle se to naučí. Na žrádlo by měli mít misku. Opět je velice hodně druhů, které jsou různě drahé. Nerezové, hliněné, z umělé hmoty. Nerezové vidíme jako nejlepší volbu.
Takhle vypadá ubytovna ( neni moje ale jak bude vaš vkus ubytovny  vypadat zaleží na vaši fantazii)a na myšce (tj.jak se ji tam bude líbít)
Také by Váš příbytek měl obsahovat domeček, ať už z obyčejného květináče na kterém uděláte z boku malý otvor pro vylézání, nebo dřevěnou budku, ale také keramické budky nejsou škaredé. Myši si také rády hrají a proto jim můžete koupit nespočetně mnoho prolejzátek, koleček na točení a další myší doplňky podle přání a stavu peněženky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář